.
. .  |  BUJ  |  Par mums  |  Noteikumi  |  Kontakti
.
.
. Meklēt .
.
.
Katalogs
Ģeneratori
UPS
Reaktīvās jaudas kompensācija
Pārslēdži, ARI, tīkla analizatori
Frekvences pārveidotāji
Akumulatoru baterijas
Akumulatoru lādētāji
Blietes
Dzinēji
Elektromotori
Kompresori
Laboratorijas taisngrieži
Lietotas iekārtas
Mēriekārtas
Metināšanas iekārtas
Sprieguma pārveidotāji
Sprieguma stabilizatori
Ūdens sūkņi
Vēja ģeneratori un mērīšanas iekārtas
BOSCH profesionālie instrumenti
Industriālie sprieguma pārveidotāji (taisngrieži)


.

Par mums

Powerall.lv - ir Latvijas vadošā rezerves un garantētās elektrobarošanas uzņēmuma SIA "Energolukss" interneta veikals.

Novērtējot pircēju vēlmi iegādāties kvalitatīvas iekārtas un instrumentus pie speciālistiem, esam izvēlējušies dot mūsu klientiem iespēju iegūt nepieciešamās iekārtas un instrumentus specializētā, tehnisku iekārtu interneta veikalā – Powerall.lv

Powerall.lv - mērķis ir nodrošināt kvalitatatīvu preču izlasi tieši par labākajām pieejamajām cenām, kā arī nepieciešamās konsultācijas teicamā tehniskā līmenī.

Specializēts veikals - Powerall.lv piedāvājam to, ko pārzinam vislabāk – tehniskas iekārtas un instrumentus.

Eksperti - Powerall.lv darbinieki ir speciālisti ar ilgadēju pieredzi enerģētikā, mehānikā un tirdzniecībā. Iepērkoties Powerall.lv, jūs strādāsiet ar profesionāļiem.

Kvalitāte - Powerall.lv eksperti veicot rūpīgu piegādātāju, ražotāju un konkrētu preču izpēti ir izvēlējušies labākos iespējamos piedāvājumus, lai nodrošinātu mājsaimniecībai vai profesionālam darbam piemērotākās iekārtas un preces ievērojot teicamu kvalitātes un cenas attiecību.

Reāla noliktava - Rūpīgi sekojot preču plūsmai un paredzot tirdzniecības tendences, Powerall.lv speciālisti organizē piegādes no ražotājiem, un partneriem, lai mūsu noliktavā vienmēr būtu pieprasītāko preču rezerves.

Atbildība - Powerall.lv  kvalitātes pamatā ir atbildība. Atbildība pret klientu. Atbildība pret piegādātājiem. Atbildība pret darbiniekiem. Atbildība pret apkārtējo vidi.


.
.Valūta
.
.
 
.
.
.Autorizācija
.


.
© 2019 PowerAll    Telefons +371 26606015    info@powerall.lv          Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti Pirms nopērc, Salidzini.lv - Interneta veikali, Kuponi, OCTA kalkulators, KASKO kalkulators, Ātrie kredīti
.